Регистрация
Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
Снимки
Обяви

Какво време ни очаква утре по Черноморието?

Четвъртък, 17 Април 2025 13:14
Източник: Moreto.net   
Сн.: Moreto.net
През нощта от запад облачността ще се увеличава и ще е значителна. Утре над западните и централните райони ще са разкъса и намалее до предимно слънчево. След обяд там ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на места ще има краткотрайни валежи от дъжд с гръмотевици. По-значителни по количество ще са в планинските райони. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток, който през деня в западната половина от страната ще се ориентира от запад-северозапад. С него ще прониква хладен въздух. Минималните температури ще бъдат между 7° и 12°, а максималните - между 19° и 24°, малко по-ниски по морския бряг. В София минималната температура ще е около 10°, максималната - около 19°.

По Черноморието облачността ще е значителна, но валежи са малко вероятни. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще са между 12° и 14°. Температурата на морската вода е 9°-10°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.



В планините преди обяд ще преобладава слънчево време. След обяд над масивите в западната половина от страната ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и ще има краткотрайни валежи от дъжд и гръмотевици. Ще духа умерен вятър от юг-югоизток, който вечерта ще се ориентира от северозапад и с него ще започни де нахлува студен въздух. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 15°, на 2000 метра - около 6°.

Новини - теми
Последни новини
Варна и Черноморие
България
По света
Бизнес
Наука
Туризъм
Спорт
Здраве
Образование
Култура
Истории
Крими
На фокус
Избори
Изпрати новина
Търси в новини
Популярни теми
Библиотеката
Саниране
Украйна
АМ Хемус
Дупката
Стара Варна
Новини от Варна, региона и света
Търси в новини:
2021222324252627282930

Изпрати новина

Полезно
Списание Hera.bg Спешен зъболекар
Супермаркет Уреди за вграждане
Лазерна епилация Шофьорски курс
Афиш Варна Сметка за ток
Имоти във Варна Патенти
Препоръчваме
Дограми и фасади Врати Варна
Сметка за вода Обяви Варна
Музеите във Варна Хибриден бойлер
Матраци и легла Вземи кредит
Поръчка на храна Мека мебел
Най-четени
 Най-четено от Всички теми 1 2 3
 Варна и Черноморие
 България
 По света
 Бизнес
 Наука
 Туризъм
 Спорт
 Здраве
 Образование
 Култура
 Истории
 Крими
 На фокус
Анкета
Къде предпочитате да отидете на ресторант?
На крайбрежната алея
На Морска гара
На Аспарухов плаж
В центъра на града
В квартален ресторант
Край морето, но извън града
Далеч от Варна
Не посещавам
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   WEB   Условия   РЕКЛАМА   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
2.1 + 2.5
Бургас   Казанлък   Монтана   Сандански   BG16RFOP002-2.073-1758-C01
Moreto.net във Facebook